Uskutečněné akce

Ples je minulostí...

Děkujeme všem, kteří se na naší úspěšné lednové akci podíleli přípravou, přímo na sále, úklidem nebo i jinak...
Děkujeme Markétě a žákům základky za předtančení...
Děkujeme také všem, kteří přispěli do tomboly...Samozřejmě děkujeme těm, kteří v pátek přišli a s námi se na plese dobře bavili... 

Ukončení školního roku s KOSem je za námi...
pátek 10. 6. od 16.30 na Sokolském (fotbalovém hřišti)

Jak jsme vás zvali?
Zveme všechny děti a jejich rodiče a prarodiče na naši tradiční akci.
Jako obvykle si společně uvaříme polévku na ohni, opečeme trdelníky a špekáčky. Všechny ingredience k vaření budou připraveny, také něco k pití, pouze špekáčky si každý zajistí. Pro děti bude připraven následující program: opičí dráha, skákací hrad, lukostřelba pro malé i velké, lanová dráha mezi stromy, soutěže a další. Od 21:00 stezka odvahy spojená s plněním úkolů.

Akce je společná pro všechny kroužky, které KOS organizuje, ale také pro nečleny, naše příznivce. Kdo bude mít zájem, může přespat na hřišti ve vlastním stanu. Přijďte se s dětmi odreagovat a třeba i seznámit s ostatními, prostě si to užít. 


Festival IQ PLAY

Festival IQ Play je putovní hravá výstava, na které jsou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a zvětšeniny her. Festival je rozdělen do několika zón podle druhu her. Zóna logických her je plná společenských deskových her, smart her pro jednoho hráče, logických her a zvětšenin deskových her. Stavebnicová zóna je tvořena stavebnicemi z nejrůznějších materiálů. K dispozici jsou i méně známé stavebnice. Baby zónu pak tvoří obří stavebnice, logické skládačky a smyslové hračky.