Fotogalerie: Elektrohrátky

Poslední hodina elektrohrátek

Ve středu 30.5. plánujeme poslední hodinu elektrohrátek. Tímto zveme rodiče dětí z elektrohrátek, aby si se svými dětmi přišli stavět a vyzkoušet stavebnice Boffin.

Milan a Ruda

 

První hodina elektrohrátek se blíží

Už tuto středu (17.1. 17:30 hod) bude první hodina elektrohrátek. Zveme všechny rodiče přihlášených dětí na "seznamovací" půlhodinku před zahájením kroužku, tzn., že vás budeme očekávat mezi 17:00 a 17:30 hod. Budete mít možnost se seznámit se stavebnicemi boffin a také s námi - vedoucími. Nezapomeňte dětem zabalit přezůvky.

Milan a RudaElektrohrátky

 

Přípravy běží naplno

Stavebnice Boffin 300 už dorazily, tento týden doladíme prostory a organizaci a ve středu 17.1. můžeme s chutí začít. Kapacita se naplnila, takže se nemusíte bát, že by nás bylo málo.

Už se na vás těšíme

Milan a Ruda

 

ELEKTROHRÁTKY pro chlapce i děvčata, pro předškoláky i prvňáky

Čas a místo: Kroužek se bude konat každou středu na Domě dětí na Svárovské ulici v Křenovicích, vždy od 17:30 do 18.30.
Vedoucí: Rudolf Kramčík a Milan Mleziva
Zahájení: středa 17. ledna v 17.30
Přihlášení: Maximální počet dětí v kroužku je 12, je nutné dítě přihlásit buď vedoucím kroužku, nebo Zuzce Schořové ve školce nebo ve školní družině, případně přes přihlašovací formulář zde na webu. (Při přihlášení méně než 5 dětí se kroužek nebude konat.)
Pro členy KOS zdarma - členství je povinné kvůli pojištění. S sebou do kroužku pouze přezůvky. 

Děti budou pracovat s českou stavebnicí Boffin, která jim umožní bezpečně hravou formou nahlédnout do tajů elektřiny a elektrotechniky. Například si sestaví zvonek, hlasem nebo světlem ovládanou žárovku a další vychytávky.