Pomůcky

Máme spoustu zajímavých pomůcek!

Didaktické kostky - děti se setkají s nejrůznějšími druhy zapínáním - zipy, knoflíky, druky, suchý zip na veselé molitanové kostce, která má svůj látkový obal.

Mozaika - na procvičení jemné motoriky a rozvoj fantazie.

 

Logico primo

– výrobce Mutabene- se skládá z rámečku a různých souborů karet. Logico Primo je určeno dětem od 3 - 6 let a je vhodné pro individuální   i skupinovou práci. Rámeček Primo má 6 barevných knoflíků. Procvičuje jemnou motoriku a prostorové vnímání.

                      

 

 

 Motanice 

- výrobce Modrý slon

Hračka s názvem MOTANICE je ideální didaktickou pomůckou, která u dětí rozvíjí logiku a dítě si s její pomocí spontánně osvojuje svět kolem sebe.

MOTANICE v neposlední řadě také tříbí manuální zručnost, protože dítě je nuceno během hry hrací provázek provlékat drobnými zářezy v hrací kartě.

 

 

 

Magnetické puzzle

- výrobce Detoa (výrobce dřevěných hraček s tradicí od roku 1908)

Puzzle obsahují magnetickou tabulku, stojánek a 40 dřevěných dílků s magnetem, z nichž lze sestavit různé obrázky. Pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a představivost.

Motivy: děti (40 dílků), medvědi (37 dílků), klauni (41 dílků)

 

Dřevěné didaktické pomůcky:

Dřevěné domino

Dřevěné skládanky- výrobce Melichárek- rodinná firma vznikla v roce 1989 a od roku 1993 se zabýváme výhradně výrobou originálních dřevěných hraček podle vlastních autorských návrhů. Spolupracuje také se školkami, školami a mateřskými centry, pro která vyrábí didaktické pomůcky a interiérové dekorace. Jsou držiteli certifikátu o bezpečnosti výrobků.

Vícevrstvé puzzle- puzzle ve tvaru veselého motýlka nebo šneka, které svou jedinečností zaujmou malé i větší děti. Tyto dřevěné puzzle se skládají ze čtyř vrstev, přičemž každá vrstva je ještě rozdělena na tři části. Do každé vrstvy na základní desce patří jeden pestrobarevný motýl, kdy každý motýlek je různě velký a různě barevný. Puzzle na rozvoj jemné motoriky, učení barev, tvarů a logickému myšlení. Puzzle na desce jsou vyrobeny ze dřeva z kvalitní a odolné překližky, použité barvy jsou nezávadné. Skládají se z 11 dílků. Rozměr puzzlí je 18 x 15 cm. Vhodné pro děti od 2 let.

Puzzle- zvířátka a jejich mláďata, zvířátka a jejich potrava, kde kdo bydlí- devítidílná dřevěná skládačka, ve které děti hledají pro 9 zvířátek jejich potomky, jídlo či správný domov.